еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Лозано со концерт на 23 март и нова песна „Мајко“

Интересот за концертот на Влатко Лозаноски е голем и ќе се одржи на 23 март, информираат од Авалон продукција.

„Влезници купуваат обожаватели од сите генерации, од најмлади до најстари и истите се продаваат речиси во сите градови од Македонија. Па така, очекуваме салата да биде исполнета до последно место со фанови кои навистина долго очекуваа да го видат својот миленик таму каде што му е местото, на голема сцена и со солистички концерт во Скопје“, се вели во соопштението.

Влезниците се во продажба преку продажната мрежа на Авалон низ Македонија и онлајн на Avalon.mk по следниве цени и категории:

Партер- 500 денари

Фан-пит- 800 денари

Трибини- 700 денари

Silver Seats- 800 денари

Golden Seats- 900 денари

ВИП- 1.000 денари.

Лозано објави и нова песна и видео-спот, а според реакцијата на публиката „мириса“ на хит.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Промоција на најновиот албум „Синергија“ на Дуке Бојаџиев во Станица 26

Редакција

Пејачката Сара Мејс и ТВ водителот Димитар Атанасовски добија ќерка

Редакција

(ВИДЕО) Рускиот Оназис, Димитри Роболовлев со јахта долга 60 метри на Миконос

Редакција