еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) Мадона разочара на Евровизија

На големо разочарување на нејзините фанови, поп кралицата Мадона (60) на финалето на Евровизија во Тел Авив, Израел имаше лош настап.

Фалшираше, а и не приреди спектакал како што секогаш се очекува од нејзе.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Како гласаше публиката на Евровизија: Од кој доби најмногу гласови Тамара

„После настапот на Мадона, XXL седат дома и викаат: „Фаул„: Твитер реакции за настапот на поп кралицата на Евровизија

“СЈО да го преслуша телевоутингот„: Твитер за историскиот успех на Тамара на Евровизија

(ВИДЕО) Најдобар пласман на Македонија на Евровизија: Тамара осма, победи Холандија

Фото: Eurovision Song Contest

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ФОТО) Марјана Станојковска во тигресто секси издание го „раздрма“ Инстаграм

Никола Осило

(Фото+Видео) Лила Филиповска: Биди горда што си жена

Редакција

(Видео) Од својата комфор зона, Sarah Mace со „Бакар боја“

Редакција