еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Милениците на публиката „Дупер“ со нова песна и видео

„Дупер“ имаат нова песна со наслов „Ние сме 2“.

Песната е комплетно авторско дело на групата во состав (Борис Какуринов, Мартина Баракоска и Илчо Нечоски), а се снимаше во студио „Подрумот“ кај Ангел Ќосев.

Видеозаписот, пак, е во режија на Томи Акимовски.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) „Дупер“ станаа ексклузивци на „Авалон“

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Готова е втората сезона на „Фамилијата Марковски“, првите две епизоди премиерно на Сараевскиот филмски фестивал

Редакција

(Видео) Бред Пит наполни 55 години: Почна во реклама за Левис, заврши како секс-симбол

Никола Осило

Македонски пејачи ќе ја возобноват старата божикна песна „Небо и земја“

Редакција