еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Видео) „Мито е Тито“, кавадаречкиот градоначалник Митко Јанчев инспирација за тетоважа

Кавадаречкиот градоначалник Митко Јанчев е еден од најуспешните градоначалници, судејќи барем според тоа што планираната програма за четиригодишниот мандат, ја оствари за две.

Инспириран од ликот и делот на Јанчев, негов најверојатно обожавател го истетовира неговиот лик на ногата.

„Мито е Тито“, пишува под видеото кое го сподели Bullfrog Tattoo Studio:

Mito e Tito !!!🐸🐸🐸

Posted by Bullfrog Tattoo Studio on Среда, 06 ноември 2019

Фото: ВМРО-ДПМНЕ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Државниот врв на божиќен ручек кај г.г. Стефан

Редакција

(Видео) Сопственикот на „Дурмо турс“ за несреќата за „Телевизија 24“ вели: Веројатно станува збор за здравствен проблем на возачот

Редакција

(Фото) Николовски, Костадиновски и Мицкоски „најдобри другари“

Редакција