еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Можност за ангажирање заводливи ориентални танчерки во Македонија

„Orange“ е името на агенцијата за ориентални танци која нуди услуги за ангажирање професионални танчарки во Македонија.

Како што велат од агенцијата танчарката Тоја може да биде да прекрасно изненадување за предновогодишни и новогодишни забави, свадби и други настани.

Ориенталните танчерки се познати по нивните заводливи движења, а тоа го покажува и видеото објавено на фејсбук-профилот на агенцијата.

ТОЈА

Одличнa забава со ТОЈА на Вашите ПРЕДНОВОГОДИШНИ и НОВОГОДИШНИ ЗАБАВИ!Контакт телефон за нарачка: 02 277 4433

Posted by Orange – Агенција за ориентални танци on Среда, 28 ноември 2018

Фото/Видео: Фејсбук/Orange

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Дунавка Трифуновска лажниот принц Чернетиќ ја прогласи за „Дама на сребрениот медал на свети Ѓорѓи„

Редакција

(Видео) Марија Спасовска со „Дома“ ќе ја претставува Македонија на детска Евровизија

Редакција

Ѕвездата од понеделник се враќа во Македонија

Редакција