еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) „На јога со Гога“: Силјановска се релаксира во Охрид

Претседателскиот кандидат на опозицијата, Гордана Силјановска Давкова денеска организираше едночасовна јога дружба на зелената површина покрај плажата Куба Либре во Охрид.

Кампањата започна вчера, па да се надеваме дека и другите кандидати за претседател на државата, ќе не изненадат со нешто вакво, нетипично, за наши политичари, во изборна кампања.

Јога дружбата утрово во Охрид помина супер.

Posted by Gordana Siljanovska Davkova on Вторник, 02 април 2019

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Е не бе, како Ева и Александра Заеви„: Твитерџиите во одбрана на синот на Силјановска што свири на кавал во парк

Силјановска за омаловажувањата дека син ѝ свирел на кавал во парк: Јас сум горда на Павле

Силјановска отвори Твитер профил: „Стево чувај се!„

Фото/видео: Силјановска/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото+Видео) Емотивни снимки од последната пловидба на Оливер Драгојевиќ: Неверојатна почест од сплиќани

Редакција

Бројката порасна: Десет поранешни пациенти на штипска ортопедија се заразиле со хепатитис Ц

Редакција

Твитер „збесна“: „Порано имаше поштари што крадат пензии, сега поштите се „опљачкани“ сосе пензиите“

Никола Осило