еМагазин
Image default
Локално

(ВИДЕО) На среде булевар во Скопје комбе остана без тркала

На групата на Фејсбук „Ѕид на сообраќајниот срам“ е објавено видео од комбе кое превезувало патници како останало без тркало среде булевар во Скопје.

Настанот се случил кај кружниот тек во населбата Ѓорче Петров.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Згрозувачко фото: Сатанисти преполовија маче во Драчево

Никола Осило

Коцкари зачестено кршат покер-апарати во казина и обложувалници во Струмица

Никола Осило

Нападнат келнер во угостителски објект на плоштад Македонија

Никола Осило