еМагазин
Image default
Ретро

(Видео) Недостасува забавата од мундијалот: Најдобрите голови и најжешките навивачки од Москва

На повеќето македонски граѓани, но на фудбалските навивачи ширум светот се уште им недостасуваат натпреварите и забавата од Светското првенство во фудбал што се одржа во Русија.

Како мало потсетување ви пренесуваме видеа од најдобрите десет голови и „најжешките“ навивачки на трибините.

Фото/Видео:Youtube/FIFATV/Top factology

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Се одбележуваат две децении: Како НАТО ја бомбардираше Србија

Никола Осило

Подзаборавено интервју: Киро Глигоров за спорот за името

Никола Осило

(Видео) „Сега ќе си одам и не доаѓам веќе“: Снимката од заминувањето на разрешената Катица Јанева од Собрание хит на Твитер

Редакција