еМагазин
Image default
Балкан

(ВИДЕО) Неверојатно: Австралиски каскадер во Миконос возеше мотор по вода

Познатиот австралиски каскадер Роби Медисон со својот специјален мотор возеше по вода на островот Миконос, Грција, пренесува дописникот на еМагазин од Солун.

Неговиот настап беше снимен од тимот на Ред Бул за промовирање на мотокрос и островот Миконос.

Видео: Mykonos Live TV

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицотакис пак се закани: Ако не се задоволат грчките позиции, нема отворање ни затворање на поглавјата за членство на Скопје во ЕУ

Редакција

(Видео) Српскиот претседател Александар Вучиќ се расплака пред 20.000 граѓани на Ниш

Никола Осило

(Фото) За 15 милиони евра се продава вила на семејството на Аристотел Оназис

Редакција