еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) Нова песна на Кирил Џајковски

Reminder е новиот сингл на македонскиот композитор и продуцент, Кирил Џајковски.

Станува збор за соработка со вокалистот Дејвид Лајон.

Видео/фото: Промо

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бадникови поворки: Концерт, претстава, бесплатни божикни колачиња за секое дете

Редакција

Деветтиот фестивал „ПМГ Рекордингс“ ќе се одржи утревечер во МКЦ

Редакција

(Фото) Пендаровски: ИФФК „Браќа Манаки“ репрезент на македонската филмската уметност во Европа и во Светот

Редакција