еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Подготовки за Евровизија: Како звучеше Тамара на втората проба

Евровизиската претставничка Тамара Тодевска е во Тел Авив каде што со својот тим се подготвува за евровизискиот настап кој ќе се случи на 16. мај, а ќе настапи на 17. по ред.

Тамара ќе се претстави со „Прауд“.

Погледнете како звучеше втората проба:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Вевчански карневал: Нобелова награда за Груевски и мајката на Заев, главни „ѕвезди“ исклучените пратеници на ВМРО-ДПМНЕ

Редакција

(Видео+фото) Запознајте ја Кристина – најпопуларната продавачка на мандарини во Хрватска

Никола Осило

(Фото) Ријана никогаш посекси во реклама за нејзиниот бренд долна облека

Редакција