еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Видео) Пример за почит: Скопската „фитнес-супербабичка“ хит на Твитер

Несекојдневното видео од возрасна жена што уште во раните утрински часови со полн залет вежба на Кејот на Вардар го разбуди Твитер ова утро.

Примерот на скопската „супербабичка“ заслужува почит и секако треба да биде мотив за сите возрасни и млади луѓе, кои сопственото здравје го сфаќаат здраво за готово.

Видео/Фото: Твитер/Дарко Арсовски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Заев ги пречека ракометарите во Владата: Ќе доделиме 600.000 евра на Вардар

Никола Осило

Филмот „Медена земја“ беше претставен во Швајцарија, Лондон, Хонг Конг, Њујорк, Белград

Редакција

Утре се отвора бар на врвот на покривот на новиот хотел „Хилтон“ во Скопје

Редакција