еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Реакција за милион долари по спорната изјава на премиерот Зоран Заев

Хит на социјалните мрежи е реакцијата на новинарите кои беа присутни кога премиерот Зоран Заев ја даде спорната изјава дека: „нема да дозволи неколку криминалци, суетен новинар и педер да ја симнат оваа Влада од власт“.

Видеото открива дека новинарите не можат да поверуваат во тоа што го слушаат.

Појако од "пед*р" е реакцијата на новинарот😁 Цар! 👇 👇 👇

Posted by Влатко Стојаноски on Вторник, 13 август 2019

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Заев: Нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар и еден педер да ја симнат оваа Влада од власт

Заев се извини на ЛГБТИ заедницата: Зборот „педер“ го употребив за да дадам карактерна особина

Осуди од сите страни за „сочната“ изјава на премиерот Зоран Заев

Геровски: Се чувствувам небезбеден, жал ми е што Заев влезе во ваков филм

Фото/Видео: Влада/Фејсбук/Влатко Стојановски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детален преглед: Што пишува во предлог-законот за јавни претрпијатија со кој се отвара простор за вработување на заменици-директори?

Никола Осило

„Кокра е арт-1“ од село Порој го доби тендерот на Агенцијата за стоковни резерви за набавка на јачмен вреден 421.000 евра

Никола Осило

И Парламентот на Црна Гора го ратификува протоколот за влез на Македонија во НАТО

Редакција