еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Се отстранува железната ограда околу Владата

Започна отстранување на железната ограда околу Владата. Одлуката за остранување на оградата беше донесена пред неколку дена, а од Владата информираа дека за сега бетонските столбови ќе останат.

Видео: Влада

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Твитер ја „подбра“ Владата: „Од кована ограда, најдобри железни опинци се прават“

Железната ограда околу Владата ќе се тргне, ама бетонските столбови ќе останат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Под хипотека 122.307 станови во земјава: Во Скопје „заглавени“ 57.106 станови

Никола Осило

(ВИДЕО) Ладнокрвно убиство во Србија: Бабичка застрела бизнисмен сред улица

Никола Осило

Ќе се исплаќа милионска отштета на лицата неоправдано осудени за „Сопот“

Никола Осило