еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Сексипилната Емили Ратајковски предизвика воздишки со нејзиното разголено тело

Една од најпознатите светски модели Емили Ратајковски повторно предизвика воздишки на социјалните мрежи со објава на фотографии и видео кои го откриваат нејзиното прекрасно тело.

Ратајковски покажа дека има деколте и задник на кои може да се завидува, а нејзиното лице ја открива нејзината природна убавина која се граничи со совршенство.

View this post on Instagram

Husband told me “do a spin”

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Фото/Видео: Инстаграм/Емили Ратајковски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Рекордна посетеност на првиот фестивалски ден на Skopje Wine Expo

Редакција

(Видео) Ритамот на Суперхикс го размрда МКЦ

Редакција

(Фото) Дунавка Трифуновска и Владо Јаневски: Еден живот, една љубов

Редакција