еМагазин
Image default
МАКЕДОНСКО ТОП СТОРИИ

(Видео) Шоуто на мечињата од Шар Планина ги топи срцата

Шар Планина е еден од најубавите и најживописни природни богатства на Македонија, која изобилува со прекрасна вегетација, но и богат животински свет.

Тоа најдобро го доловуваат видеата кои „Sharri bear show“ ги постира на својата фејсбук страница, а на кои може да се видат игрите и секојдневието на малите мечиња што живеат на планината.

arushAT

Posted by Sharri Bear Show on Четврток, 20 декември 2018

arushaa dhe dy klyshet

Posted by Sharri Bear Show on Четврток, 20 декември 2018

ariu gjidand

Posted by Sharri Bear Show on Четврток, 20 декември 2018

Видео/Фото: Facebook/Sharri bear show/Flickr

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МВР со детали за полициската акција во Грчец: Oд слобода се лишени 12 лица, дел од нив се поврзани со пукањето во Александар Палас

Редакција

Комерцијална банка оствари добивка од 28 милиони евра за девет месеци

Никола Осило

(Видео) Коментарот на Вучиќ при бакнувањето меѓу Могерини и Тачи нов балкански хит

Никола Осило