еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) Скопјани во карантин се забавуваат со Здравко Чолиќ на тераса

Порталот А1он објави видео на кое се гледа како жители на Скопје се забавуваат со музика од балканската легенда Здравко Чолиќ на тераса.

Како што пренесува порталот станувало збор за роденденска забава, на која се „приклучиле“ и соседите.

Фото/видео: А1он

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Почина Карл Лагерфилд – мајсторот на убавината

Никола Осило

Сергеј Варошлија со емотивна порака му честиташе роденден на Боки 13

Никола Осило

(Видео) Шварценегер, Мадона, Лопез: На познатите „не им лесно“ во корона-карантин

Редакција