еМагазин
Image default
Балкан ТОП СТОРИИ

(Видео) Солзи и смеа на социјалните мрежи за новогодишна реклама во која Вучиќ послужува чај

Видеото со кое владејачката српска партија, Српската напредна странка, на граѓаните им ги честита новогодишните и божиќните празници стана хит на социјалните мрежи.

Во видеото, кое е политичка реклама за успесите на српската Влада, се појавува и српскиот претседател Александар Вучиќ, кој служи чај, а граѓаните кои го споделуваат се прашуваат: „каде живееме“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот сопственик на „Сковин“ ќе добие згради, земјиште, возила…

Никола Осило

МВР ги оцени изборите за мирни со незначителни неправилности

Редакција

„Што бе Белорусија фукнал далавера???„: Твитер реакции за грешката на Евровизија и искачувањето на Тамара на седмо место

Редакција