еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Генерал Стојанче Ангелов кршеше ќерамиди со глава

Генералот Стојанче Ангелов на доделувањето на “Твитер награди“, на барање на Твитер заедницата, скрши две ќерамиди со главата.

На својот Фејсбук профил објави видео:

КРШЕЊЕ ЌЕРАМИДИ СО ГЛАВАНа барање на дел од твитер заедницата на вчерашното доделување на “Твитер награди“ скршив две ќерамиди, овојпат со глава. Целото видео од мојот настап, во текот на денот.

Posted by Стојанче Ангелов on Недела, 23 декември 2018

Фото/видео: Фејсбук/Ангелов

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МНР ќе плаќа германски експерти за да ни помогнат во решавањето на отворените прашања со Бугарија

Никола Осило

(Галерија) Емотивна приказна за познатите актери од филмот „Исправи се Делфина“: Неда Арнериќ и Диме Илиев по 20 години се сретнаа во Битола

Редакција

Собранието купува мебел за 2,5 милиони денари

Никола Осило