еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(ВИДЕО) Татковци од Битола играа со ќерките како подарок за сопругите за 8.Март

Видеото на кое четворица татковци од Битола играат со своите ќерки како подарок за нивните сопруги, мајки, баби, за 8.Март стана хит на социјалните мрежи.

Видеото на Фејсбук го сподели Александар Н. Тодоровски, кој напиша дека танцот е посветен на сите мајки, сопруги, мајки, баби и сите жени..

ПОСВЕТЕНО НА НАШИТЕ МАЈКИ, СОПРУГИ, БАБИ И СИТЕ ЖЕНИ – Честит 8-ми Mарт!ТАТКОВЦИ И ЌЕРКИ – ONE REAL LOVE!Дел од приредбата во градинката Естреја Овадија Мара, клон Пролет, група Срцки (4-5 год.) (особена благодарност за идејата и мотивацијата на воспитниот тим: Aneta Atanasovska – воспитувачка, Elisaveta Paunovska – негувателка и Snezana Ivanoska – проф.по музичко)

Posted by Александар Н. Тодоровски on Четврток, 07 март 2019

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Прва донација на Силк Роуд Банка во рамки на долгорочното партнерство со Клиниката за детски болести

Редакција

(Галерија) Главниот извршен директор на ТАВ, одликуван со Медал за заслуги за Македонија од Иванов

Редакција

Пивара Скопје доби награда за волонтеризам

Редакција