еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) “Те спомнувам“: Нова песна на „Ареа“

„Те спомнувам“ е новата песна на „Ареа“, која е целосно авторско дело на групата: текст, музика, аранжман и продукција.

Спотот е сниман на неколку локации во Гостивар и тоа во Градскиот парк, Домот на културата и рок-барот Пинк Флојд, под режисерската палка на Кристијан Шемко.

Младите артисти кои го разубавија спотот и му дадоа посебна ведрина се: Ана, Маги, Лејла, Теодора, Виктор, Росица, Ема и Војкан.

Фото/видео: Промо

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Четврта сезона на „Арена“: Од новата сезона на „Арена“ победникот ќе освои 120.000 денари

Редакција

(Фото) Анџелина Џоли никогаш посекси: Актерката се разголе буквално и емотивно

Никола Осило

(Видео) Убави и секси: Учесничките на Мис Универзум во костими за капење

Никола Осило