еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Видео) Во Штип се отвори првото авио-такси: Со авион на кафе во Солун, Охрид, Атина

Во Штип и регионот почна да функционира првото авио-такси, јавува штипската телевизија „Стар“.

Услугата за сите заинтересирани ја изведуват професионални пилоти, а еден од нив е и Раде Илиевски, со над 12.000 часови летање.

Според Илиевски, кај нас постои можност и има потреба од ваква услуга.

Повеќе во видеото на телевизија Стар:

видео: televizijastar.com

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Пациентот со вештачко срце од Аџибадем Систина си замина дома

Редакција

Купи dry-fit маица од Skopje Run 10K и #ЗасадиВоздух во Скопје

Редакција

Алсат М е добитник на наградата „Медиум промотор на новинарството како јавно добро – Роберто Беличанец“

Редакција