еМагазин
Image default
Локално

(ВИДЕО) За шампионот Вардар во Скопје во кафана се фрлаа и маси

Секој на свој начин синоќа ја прослави втората европска титула на ракометниот клуб Вардар.

Во Скопје во кафана беше фрлена и маса.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

И Стинг стана вардарец, ЕХВ му се извини за одложувањето на концертот

(ВИДЕО) „We Are the Champions“: Како изгледаше доделувањето на пехарот на тимот на Вардар

„Леле леле што направивме“: Твитер реакции за шампионот Вардар

Фото: EHF Champions League/Твитер

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Случаен минувач најде новороденче на улица во Топанско поле: Мајката го оставила веднаш по породувањето

Малолетно момче и уште еден пешак „колатерална штета“ по судар меѓу два автомобили

Никола Осило

Кога ракометарите на Вардар ќе пристигнат на Плоштадот

Редакција