еМагазин
Image default
Забава

Виртуелна прошетка низ „Енџелс кафе“ во Штип

На 28 август се случи големото отворање на штипското кафуле „Енџелс кафе“. Благодарејќи на богатата програма која трае цела недела, кафулето е одлично посетено.

Но доколку се уште не сте биле, виртуелната тура Ви дава одлична можност да видите како изгледа.

„Ако од било кои причини не сте во можност да го посетите Аngels cafе, изготвивме виртуелна прошетка низ целиот објект. Енергијата која ја има ова место не може виртуелно да се пренесе, но таа енергија ќе ја почувствувате кога ќе бидете наши гости. До тогаш уживајте во прошетката каде виртуелно ќе го проследите секој детал од Angels café“, велат од „Енџелс кафе“.

Виртуелната прошетка можете да ја направите на овој ЛИНК.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

По четири години пауза, се отвора култното „Енџлс кафе“ во Штип

Фото: Енџелс кафе/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наградата „Златна мечка“ за филмот „Синоними“

Редакција

(Видео) Премиера на филмот „Ефектот на среќа“ на режисерот Борјан Зафировски

Редакција

Екипата на „Медена земја“ со впечатоци: Оскарите ни се случуваа секој ден во Лос Анџелес

Редакција