еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Виртуелна тура низ Вила Водно, каде ќе живее новиот претседател, Пендаровски

Како и неговиот претходник, Ѓорге Иванов, новиот претседател на државата, Стево Пендаровски со неговото семејство ќе живее во Вила Водно.

За да ги разгледате панорамските прикази на Вила Водно во 360° отворете една од панорамите, ОВДЕ, притиснете на маусот и движете се кон лево, десно, горе или долу.

Ќе можете да ја видите градината, централниот влез, салата за свечености и церемонии, салонот за прес конференции, централната тераса…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Победата на Пендаровски честитка за сопругата: Првата дама денеска слави роденден

Како и Заев и Пендаровски нема ни куќа, ни стан: Каков имот пријавил новиот претседател на државата

(Фото) Што открива за Пендаровски, новиот претседател на државата, неговата сопруга Елизабета

Кој е Стево Пендаровски: Од советник на двајца претседатели до нов претседател на државата

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Моќен спој на две вистински легенди: Влатко Стефановски и BMW Серија 3

Редакција

Јасмина Цветаноска избрана за генерална директорка на „Лотарија на Македонија“

Никола Осило

СДСМ и ДУИ предизборно се „скараа“ за преиминувања на училишта, ама „ќутат“ зошто нема сапун за учениците

Редакција