еМагазин
Image default
Локално

Во стан во скопски Аеродром пронајден починат 38-годишен маж

На 01.07.2019 година во 18.38 часот во СВР Скопје било пријавено дека во стан на бул.„АВНОЈ“ во Скопје пронајден е починат Н.Ѓ.(38), информира МВР.

Од лекар од Итна медицинска помош констатирана е смрт без траги на насилство. Увид на местото извршиле Јавен обвинител и екипа од Полициската станица Аеродром. По наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нападнал професор на Универзитет во Струга и му го зел мобилниот

Никола Осило

Само во Македонија: Во Гостивар изградиле четири ката над дозволеното

Никола Осило

Заглавените туристи на скопскиот аеродром заминаа за Хургада

Редакција