еМагазин
Image default
Македонија

(ВО ЖИВО) Церемонија на подигање на знамето на НАТО пред зградата на Владата

Следете ја во живо церемонијата на подигање на знамето на НАТО пред зградата на Владата.

Свое обраќање ќе има и премиерот Зоран Заев.

Фото/видео: Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) За кого носеше цвеќе министерот Бектеши на дочекот на Ципрас на скопскиот аеродром

Редакција

Спасовски: Богоевски не бил прислушуван од институциите, туку бил сниман со мобилен или друг уред

Редакција

Што пишуваат грчките медиуми за стартот на уставните измени

Редакција