еМагазин
Image default
Локално

Возило на скопјанец оштетено од залутан куршум

На 15.08.2019 во 10,20 часот во СВР Скопје С.Ц.(47) од Скопје пријавил дека на улицата “Палмиро Тољати“ неговото возило било оштетено од залутано зрно од огнено оружје, информира МВР.

Извршен бил увид.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кратка раправија во прилепска продавница завршила со ќотек

Никола Осило

Приведени тројца штипјани под сомнение дека ограбиле аптека во Скопје

Редакција

Штипјанец ги нападнал родителите во семејниот дом

Никола Осило