еМагазин
Image default
Балкан

Вознемирувачки видеа од моментот на невремето на Халкидики

Во невремето што ја зафати северна Грција за сега официјално загинаа шест лица, неколку се повредени, а неколку се исчезнати, пренесе дописникот на еМагазин од Солун.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Вознемирувачко видео) Невреме во северна Грција: Стравична молња „фатена“ со мобилен во Солун

(ВИДЕО) Од МНР велат дека досега нема информации за настрадани македонски државјани во невремето на Халкидики

(Видео+фото) Најмалку шест жртви, меѓу кои и две деца во невреме на Халкидики

Како изгледаше страшното невреме погледнете во видеата на Forecast Weather Greece:

Τρομακτική καταιγίδα χτύπησε σήμερα το βράδυ την Χαλκιδική και την βόρεια Ελλάδα. Ενδεικτικί βίντεο από την Χαλκιδική. ΙΣΧΥΡΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΔΕΙΞΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗΥπάρχουν πληροφορίες για νεκρούς στην Χαλκιδική.

Posted by Forecast Weather Greece on Среда, 10 јули 2019

Απίστευτη χαλαζόπτωση στην περιοχή Μάκρης Αλεξανδρούπολης σήμερα το απόγευμα. Βίντεο: Grehory Gouver

Posted by Forecast Weather Greece on Среда, 10 јули 2019

Ισχυρή χαλαζόπτωση χτύπησαι τις βραδινέ1 ώρες την πόλη της Φλώρινας.Βίντεο: Slakis Chordakis

Posted by Forecast Weather Greece on Среда, 10 јули 2019

Βίαιο ξέσπασμα καταιγίδων στη Φλώρινα στις 10 Ιουλίου 2019. Πηγή: weather florina

Posted by Forecast Weather Greece on Среда, 10 јули 2019

Νέα Καλλικράτεια Χαλκιδικής. Δείτε το βίντεο και θα καταλάβετε.

Posted by Forecast Weather Greece on Среда, 10 јули 2019

Фото: thestival.gr

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВО ЖИВО) Слаб одзив на протестот против Договорот од Преспа во Атина

Редакција

Српски парламентарец тврди дека Вучиќ го шпионира разузнавачка група сместена во авто-салон во Скопје

Редакција

Во Хрватска се отвораат градинките, училиштата и факултетите ќе работат комбинирано

Редакција