еМагазин
Image default
Локално

Возрасни мажи се тепале двајца на еден поради недоразбирање

На 15.09.2019 во 21.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во парк на ул.„Михаил Чаков’’ бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу П.Ј.(48) и Н.С., двајцата од Скопје, од една страна и Т.С.(51) од Скопје, од друга страна, информира МВР.

Според пријавеното, причина било претходно меѓусебно недоразбирање. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Грозоморен случај во Прилеп: Ја убил љубовницата пред нејзиниот син

Никола Осило

Исекол 400 дабови стелба од туѓа шума

Никола Осило

Истекува рокот за пријавување: Кои канцеларии на УЈП ќе работат и денес?

Никола Осило