еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Вработувања во Македонски железници Инфраструктура

Македонски железници Инфраструктура за вработување на неопределено време на три помошно технички лица.

Се бараат возачи и курир, а платите се до 18.158 денари.

Повеќе детали, ОВДЕ.

Фото: Министерство за транспорт и врски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Симболите на грчкиот национализам: Задникот, Сонцето од Вергина и Богородица

Никола Осило

(Фото) Убава вест: „Медена земја“ е македонскиот кандидат за „Оскар“

Никола Осило

(Фото) „Петрунија“ со две престижни награди на Берлинале: „Ecumenical Jury Award” и „Guild Film Prize” во рацете на Теона Стругар Митевска

Редакција