еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Заев со синот Душко возеше квадрицикл

Викендот е време кога и премиерот Зоран Заев може да “украде“ малку слободно време за да го помине со семејството.

На Фејсбук објави фотографија со синот Душко, со кој возеа квадрицикл.

„Прекрасно е по ридовите за време на пролетта!„, напиша тој на Фејсбук.

Фото: Заев/Фејсбук

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Заев до Меркел: Ако не, па името да го вратиме„: Твитер реакции за датумот за преговори со ЕУ

Заев ќе се сретне со Меркел, информацијата дека била против доделување датум била стара

Заев вели дека сите „бомби“ стопроцентно биле предадени во СЈО

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ќе влезе ли и Рамковниот договор во Преамбулата со промената на Уставот

Редакција

Твитер „збесна“ по изјавата на Заев за можното киднапирање на Груевски: „Владата ќе собира пари да го откупи“

Никола Осило

Одлични резултати на „Алкалоид“: Добивка од 14 милиони евра и 212 нови вработувања

Никола Осило