еМагазин
Image default
Локално

Запален „мерцедес“ во сопственост на осигурителна компанија

На 12.05.2019 година во 03,08 часот во ЕИК-Скопје, Д.В. пријавила дека на ул.„Теодосиј Синаитски“ во Скопје било опожарено паркирано патничко моторно возило “Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки , сопственост на Осигурителна компанија.

Од страна на екипа на БППЗ-Скопје пожарот е локализиран.

Увид ќе се врши во текот на денот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тетовчанец доби кривични пријава за неовластена објава на фотографија на Инстаграм

Никола Осило

Тешко повреден работник по пад од покрив

Редакција

Од 51 контрoлирано возило за јавен превоз 31 испратено на технички преглед

Никола Осило