еМагазин
Image default
Локално

Запалениот автомобил во Скопје Север бил на стилистот Арменд Рамадани

Запалениот автомобил во Скопје Север, бил на стилистот Арменд Рамадани.

Имено, утринава во 03,40 часот телефонски во Секторот за внатреши работи Скопје било пријавено дека на улицата „Тале Христов“ на паркинг пред зграда било опожарено патничко моторно возило „Опел Антара“ со скопски регистерски таблици, сопственост на А.Р.(36) од Скопје.

Пожарот бил изгаснат од страна на Бригадата за противпожарна заштита. Се работи на целосно расчистување на случајот.

Фото/Фејсбук-профил на Арменд Рамадани

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Хорор во Дебар: Скопјанец го силувал синот

Никола Осило

Тројца скопјани претепале маж од крушевско

Никола Осило

30-годишно момче во скопски Аеродром се самоубило скокајќи од 12 кат на зграда

Редакција