еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

Започнува „Недела на мажите“ во „Рамстор“

По „Недела на жената“ во Рамстор Мол, започнува „Недела на мажите”, дел од акцијата „Месец на модата“ во Рамстор Мол.

„Во пресрет на големи прослави, свадби, матурски, полуматурски прослави, Рамстор Мол за сите вас направи голема акција на попусти и промоции кај сите трговци кои нудат машка гардероба.

Бидете подготвени за уживање во незаборавен шопинг од 13.05 до 19.05 во „Недела на мажите“, велат од таму.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Врачена државната награда „Св.Климент Охридски“ за 2018 година

Никола Осило

Плати со поезија и оваа година на 21-ви март на 8 локации во Скопје

Редакција

(Фото) Волонтерите на ЕВН го изградија првиот парк за миленичиња во Струмица

Редакција