еМагазин
Локално

Жена физички нападнала мајка со дете во Скопје

На 27.12.2018 година во 21,15 часот С.Ц.(40) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 20,15 часот на улица “Њуделхиска“ во Скопје физички бил нападнат нејзиниот малолетен син од страна на жена на возраст од 35-40 години, која потоа физички ја нападнала и пријавителката, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пи-ар тимот на Шилегов во елан: По „струјниот удар“, градоначалникот помага да се вдоми слатко кутре

Никола Осило

Затворена сендвичарницата во Виница каде што стотина лица добија труење од храна

Редакција

Млад гостиварец починат донесен во Ургентниот центар

Редакција