еМагазин
Image default
Локално

Жена физички нападната на Кејот во Скопје

На 13.01.2020 во 18.40 часот во СВР Скопје, М.А.(36) од Скопје пријавила дека околу 18.30 часот на ул.„Кеј 13 Ноември“ била физички нападната од едно лице, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Познаници се пресметувале со нож во Тетово: Еден завршил во болница

Несекојдневен случај во Скопје: Масовна тепачка за крај на свадбена веселба

Никола Осило

Полицајци со истрели смирувале насилници пред диско во Ресен

Никола Осило