еМагазин
Image default
Локално

Жена нападнала скопјанец на Кејот на Вардар

На 24.01.2019 година во 21.10 часот во Полициската станица Центар, П.Х.(47) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20.15 часот на улица „Кеј Димитар Влахов“ бил физички нападнат од непознато женско лице, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пожар во пилана во Битола, гореше куќа во Прилеп

Никола Осило

Јавниот превоз во Скопје нема да функционира од утре по 15 часот до понeделник во 5 часот

Редакција

Нападната 17-годишна штитеничка на домот во Тафталиџе

Никола Осило