еМагазин
Image default
Локално

Жена пријавила напад со остар предмет врз сопругот

На 14.01.2020 во 00.12 часот во Полициската станица Карпош, С.Т. пријавила дека едно лице физички го нападнало нејзиниот сопруг Д.Т.(38) со остар предмет, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шестгодишно дете од Прилеп исчезнало во Тетово

Редакција

Посебен сообраќаен режим на „Илинденска“ во наредните два дена: Ќе се снима филм

Никола Осило

Со пиштол се заканувал среде дискотека во Тетово

Никола Осило