еМагазин
Image default
Локално

Жена пријавила физички напад од сопругот

На 22.11.2019 во 22,00 часот 39-годишна жена од  с.Брњарци,скопско пријавила во Полициската станица Гази Баба дека била физички нападната од нејзиниот сопруг З.Ѓ., информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Чеченец обвинет за продажба на марихуана од мотел во Гостивар

Редакција

Скопјанец изел ќотек од обезбедување на угостителски објект

Тројца приведени за напад на полицаец во Струга

Никола Осило