еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

Жолтите чизми на „Тимберленд“ слават 45 години: Викендов 20 проценти попуст на целата колекција

Кога прв пат се појавија жолтите чизми, никој не замислуваше дека ќе станат вистинска класика. Но, 45 години подоцна овие чизми кои се одликуваат со издржлив ѓон и премиум кожа се многу повеќе од легендарни. Тие се икона!

Викендов ќе има попуст  -20% на целата колекција, а во сабота во продавницата во Skopje City Mall има специјална колор и дизајн лабораторија за персонализирање на вашите Timberland-ки со тату-артистот Dragan Drash Kitanovski и илустраторката Em Ellephantski.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Timberland слави 45 години од постоењето на „yellow boots” со специјална колекција

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Заев ги пречека ракометарите во Владата: Ќе доделиме 600.000 евра на Вардар

Никола Осило

(Фото) Park Hotel & Spa го одбележа вториот роденден: Неделен бранч во друштво на амбасадори и претставници на амбасадите

Редакција

Битолска млекара ја завршува годината со едукација на своите фармери

Редакција