еМагазин

Tag : апартмани

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Како изгледа луксузната вила „Лумиере“на Водно

Редакција
Villa Lumiere е луксузна вила, на само 5,5 км од срцето на градот. Вилата располага со 4 deluxe апартмани, сауна, џакузи, летен базен и приватен
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Видео) Луксузни апартмани, базени, теретана: Ѕирнете во облакодерите на Џеваир скај сити

Никола Осило
Како хотел во кој, покрај рецепцијата има луксузни апартмани, затворен базен, теретани, лоунџ простории наликува внатрешноста на еден од облакодерите на Џеваир скај сити во
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Вклучете се во акцијата за бесплатно сместување и активности за социјално загрозени деца, деца со посебни потреби и деца на самохрани родители

И оваа година продолжува акцијата за бесплатно сместувања во туристичките места низ Македонија, за деца со посебни потреби, социјално загрозени деца и деца на самохрани родители, кои се