еМагазин

Рубрика: Е-излог

Е-излог ТОП СТОРИИ

Black Friday: Големи попусти цел викенд на Fashion Group

Редакција
Долго очекуваниот Black Friday стартува денеска се до недела на Fashion Group. Купувајте ја он-лајн целата колекција есен/зима ‘19 на попуст кој се пресметува во...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Fashion Group започна со Black Week, сите парчиња он-лајн на попуст од 20%

Редакција
Време е за големата Black Week шопинг-манија. Од денеска 26 па се до 28 ноември имате можност да бидете дел од Black Week на Fashion...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Биди и ти еко-херојот на Timberland!

Редакција
Овој викенд Timberland Македонија ќе им овозможи на своите потрошувачи да партиципираат заедно со својот омилен бренд во глобалната кампања “Nature Needs Heroes” преку различни...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија/видео) 15 години Hugo Boss: Прославуваме 15 години стил и елеганција

Редакција
Брендот Hugo Boss прославува 15 години постоење кај нас. Во тој повод подготвивме многубројни активности, рекламна кампања во соработка со Порше Македонија, промоции, коктел настан...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Редакција
Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, да си го пуштите омилениот филм и да си пазарете преку вашата омилена...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Посетителите на Fashion&Friends во Сити мол, ги пречека супер журка со Дани

Редакција
Посетителите на продавницата Fashion& Friends во Сити Мол, ги пречека одлична журка со Дани Димитровска. Изненадувањата за купувачите беа по повод новата колекција која може...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Видео) Пет причини зошто е подобро да купувате облека он-лајн

Редакција
Луѓето во денешно време претпочитаат да купуваат он-лајн наместо да одат од продавница во продавница, а најголема причина за ова е заштедата на време. Предноста...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Видео+Фото) Ексклузивните производи на Fashion Group поблиску до вас – отсега и преку мобилна апликација

Редакција
Светските брендови Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Mango, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, Super Dry, Timberland, UGG, Women’s Secret кои се под групацијата...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Есенска модна инспирација: Каролина во боите на Mango

Редакција
Продолжува соработката на Mango Македонија и познатата пејачка Каролина Гочева. Ова есен подготвивме низа на нови фотографии и модни инспирации за сите жени од брендот...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Една супер година со Superdry: Супер активација за еден супер роденден

Редакција
Британскиот бренд Superdry прославува една година во Македонија. За таа цел за сите љубители на брендот подготвивме интересен настан за една поинаква роденденска прослава. Бидете...