еМагазин

Tag : балони

Локално

Продавачи на балони направиле хаос во кафана на Боемска улица

Редакција
На 28.12.2018 година околу 20.00 часот во СВР-Скопје било пријавено дека во угостителски објект на улицата “Боемска“  бил нарушен јавниот ред и мир од страна на...