еМагазин

Tag : депозит

Бизнис ТОП СТОРИИ

Народна банка: Депозитите се сигурни и најбезбедни во банките

Редакција
Депозитите на граѓаните во банките се сигурни и не постои простор за загриженост, а прогласувањето на вонредната состојба не подразбира промени во процесот на банкарското...