еМагазин

Tag : Градба промет

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Градба промет“ го доби тендерот на Општина Кавадарци за изградба на Градски пазар вреден 1,6 милиони евра

Редакција
Општина Кавадарци по распишаниот тендер за набавка на градежни работи за изградба на Градски пазар со подземен паркинг во две нивоа покриен со настрешница и...