еМагазин

Tag : Кики Мукаетова

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Видео) Пејачката Сенида се заинтересира за танцот на ЕХФ Еуро во Скопје

Редакција
Танчерите од студиото Еурека од Македонија, заедно со артисти од Словенија и Црна Гора беа дел од перформансот на официјалната песна “Play with heart“, ​која...