еМагазин

Tag : очув

Македонија ТОП СТОРИИ

Очув со тупаници удирал едногодишно дете по глава додека го превезувал кај дадилката

Редакција
По спроведена истражна постапка, Основното јавно обвинителство Скопје до Основниот кривичен суд Скопје поднесе Обвинителен акт против 34-годишен скопјанец за кривично дело – Запуштање и...