еМагазин

Tag : празнична понуда

БАШ НИ Е ЌЕФ

Нова празнична понуда од Македонски Телеком за остварување на сите желби

Редакција
Во пресрет на Новогодишните празници, Македонски Телеком го збогати Magenta 1 и Smart портфолиото со нови поволности за целото семејство, овозможувајќи им на корисниците остварување...