еМагазин

Tag : предлози

Македонија ТОП СТОРИИ

Кои ќе бидат кандидатите на ВМРО-ДПМНЕ за техничката влада: Денеска средба Мицкоски со Ахмети, па со Заев

Редакција
Разговорите за техничката влада започнуваат денес во 16 часот со средба во Собранието меѓу претседателите на ВМРО – ДПМНЕ и ДУИ – Христијан Мицкоски и...